Gestor de Archivos para Móvil de Apowersoft

2.6.7
oy
0

Akıllı telefonunuzu yönetmeniz için gereken her şey

16.4k

Bu uygulamayı oyla

Gestor de Archivos para Móvil de Apowersoft kablolu bir bağlantı gerekmeden Android cihazınızın içeriğini yönetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Artık iOS ve Android ile tamamen uyumlu olduğu için herhangi bir cihazla çalışırken hiç bir problem yaşamayacaksınız.

Bu program cihazınızın hafızasındaki bütün mesajlar, kişiler, uygulamalar, videolar, müzikler, dokümanlar ya da saklanan diğer dosyaları yönetmenizi, görüntülemenizi, geri yüklemenizi ya da bir yedek almanızı sağlar ve gereksiz veri kaybından kaçınmanıza yardımcı olur.

Bu aracı düzgün kullanmak için Apowersoft'un uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir; çünkü, cihazı bilgisayara bağlamak için Android versiyonu kullanarak bir QR kodu taratmanız gerekiyor.

Uygulamanın ara yüzü özellikle yapılandırılmıştır; bu sayede sekmeler arasında kaybolmadan farklı seçenekleri tarayabilirsiniz. Uygulamanın üst penceresinde cihazınızın genel bilgisi ile doğrudan alakalı bütün komutlara erişecek başka bir pencere ve şu ögeler için birkaç pencere bulacaksınız: Fotoğraflar, videolar, müzik, notlar, kişiler, mesajlar ya da uygulamalar ve diğerleri.

Gestor de Archivos para Móvil de Apowersoft kullanarak kablolu bir bağlantı gerekmeden bütün Android ya da iOS dosyalarını yönetebilecek ve bütün içeriğinizi kayıpları en kolay ve rahat şekilde önlemek için yedekleyebileceksiniz.


Kısıtlamalar

Deneme versiyonu üç gün sürer.

Uptodown X